Forsiden
  Alle emner
  TV-guide
  Nett-TV
 
Humor
 
Bildeserier
  Leserbrev
  Brukt-børsen
  Jobb-børsen
  Linker
  Kontakt
  Nyhetsfeed
  Nyhetsarkiv

  Canal+
  Digital-TV
  Diverse
  Lokal-TV
  Mediedager
  NRK
  TV2
  TV3
  TVNorge
  Utenriks
  Viasat

powered by FreeFind

  Erdetmulig.no
  DinVoice
  Lytte.no
  Nettradio
  Reklame-
   produsenter

  Merkelig
  Radionytt.no
TV2 satser tungt på høsten

Høstens satsing er den tyngste i kanalens 17 år lange historie.

Flere saker om TV2


TVNYTT.NO - 20.08.09 - KYRRE DAHL
TV 2 lanserte i formiddage høstens underholdningsprogram for TV 2 og TV 2 Zebra. Høstens satsing er den tyngste i kanalens 17 år lange historie

- Vi vil vise seerne det beste av norsk underholdning. Fra sofakroken inviterer vi seerne på fest med TV 2 både fredag og lørdag, sier programdirektør Nils Ketil Andresen. Direktesendte underholdningsshow i beste sendetid er blitt et varemerke for TV 2.

- Det er moro å kunne sende både ”X Factor” og ”Skal vi danse” samme sesong. Dette er norsk kvalitetsunderholdning vi er stolte av å vise frem, sier Andresen.

TV 2 forsetter å bygge videre på sterke merkevarer som ”Jakten på kjærligheten”, ”Da damene dro”, ”Senkveld”, ”God kveld Norge” og andre kjente og kjære program.

- Seerne skal kjenne oss igjen, men noen overraskelser skal vi glede med. Og vi arbeider videre med å gi unike ekstratilbud på nettet.

Andresen trekker frem norskproduserte ”Forsvarsadvokatene”, ”Bjarte på rette staden” og videreutvikling av humorprogrammet ”Torsdag kveld fra Nydalen”.

TV 2 Zebra byr på nytt talkshow, fartsfylt spenning i ”Zebra Gran Prix” og varm sportshumor i ”Golden Goal”.

- Jeg er stolt over tilbudet vi har satt sammen denne høsten. Vi er sterke på direktesendt underholdning, på kjærlighet og følelser, humor, talenter og konkurranse, og selvsagt skal TV 2 også denne tv-høsten være Norges seriemester, sier Nils Ketil Andresen.

Kilde og Foto: TV2
DE SISTE NYHETENE:
TOPP 3 TV
Samsung 40" LED-TV UE40D5005
Full-HD, 100Hz, 4xHDMI, WiFi-Ready, Allshare, DVB-T/C tuner, Slim
LES MER >>>
Samsung 51" Plasma-TV PS51D535
Full-HD, 600Hz, 2xHDMI, Connect Share, DVB-T/C
LES MER >>>
Samsung 55" 3D LED Smart TV UE55D6505
Full-HD, 400Hz, 4xHDMI, PVR, Built-in WI-FI, DVB-T/C/S2
LES MER >>>




Las Palmas - verdt et besøk
Reisebloggen Erdetmulig.no Les mer >>>

Tvene eser ut
Stadig større apparater i norske hjem Les mer...

Program-leder gikk amok
Ingen ringte inn på Quiz-show på TV. Les mer...

150 mottakere klare for Riks-TV
De fleste er innebygd i flatskjermer Les mer...

Video: Orkan slår ut TV-reporter
The weather Channel under Hurricane Ike Les mer...
Bilder fra IFA 2008
Stemning fra verdens største messe for forbruker-elektronikk. Les mer...