Forsiden
  Alle emner
  TV-guide
  Nett-TV
 
Humor
 
Bildeserier
  Leserbrev
  Brukt-børsen
  Jobb-børsen
  Linker
  Kontakt
  Nyhetsfeed
  Nyhetsarkiv

   

  Canal+
  Digital-TV
  Diverse
  Lokal-TV
  Mediedager
  NRK
  TV2
  TV3
  TVNorge
  Utenriks
  Viasat

powered by FreeFind

  Erdetmulig.no
  DinVoice
  Lytte.no
  Nettradio
  Reklame-
   produsenter

  Merkelig
  Radionytt.no
RADIONYTT.NO
- De siste nyhetene:

 -  Sommersuksess for NRK P1  

 -  Har fått konsesjon for DAB+  

 -  Flere kan bli straffet  

 -  Bot til NRJ  

 -  Radio 1 sender ulovlig  

 -  Frykt for radio-kartell  

 -  Metro gjør det bra på PPM  

 -  Kun konsesjon i ett år  

 -  Flere kanaler på DAB  

 -  Noen vil sende på DAB  

Besøk Radionytt.no

Disney-serier på TV 2 Sumo

Frustrerte Fruer på Nett-TV

Flere saker om TV2


TVNYTT.NO - 31.08.09 - KYRRE DAHL
TV 2 har sikret seg rettighetene til å vise populære serier fra Walt Disney Company som ”Grey’s Anatomy”, ”Frustrerte Fruer”, ”Privat Praksis” og ”Criminal Minds” på TV 2 Sumo. TV 2 Sumo er TV 2s videotjeneste på nett og IPTV.

TV 2 Sumo får nå anledning til å tilby sine kunder nye episoder av de amerikanske seriene også som snikpremierer en uke før visning på TV. Hver episode som blir lagt ut kan ligge i inntil fire uker på tjenesten.

TV 2 Sumo er sikret rettigheter til visning av sesong 4 av Grey’s Anatomy og sesong 5 av ”Frustrerte fruer”. De allerede TV 2-sendte sesongene vil bli publisert ved ulike anledninger, og alt nå er hele forrige sesong av Grey's Anatomy tilgjengelig for de som ønsker et gjensyn med hospitalet i Seattle.

- Vi er svært fornøyde med å kunne tilby våre kunder TV 2s mest populære amerikanske serier på web-tv. Vi er allerede sterke på sport, nyheter, norsk underholdning og nordisk drama. Med Disney-seriene får vi tilført innhold som mange av våre kunder har etterspurt og det hjelper oss i å bygge et mer komplett tilbud, sier prosjektkoordinator Kristian Bruarøy.

I tillegg til seriene som allerede sendes på TV 2 og TV 2 Zebra, er videotjenesten sikret visning av ”Legend of the Seeker” og ”The Middle Man”. Disse seriene er foreløpig ikke programsatt.

Bruarøy har stor tro på at tilbudet vil bli tatt vel imot av TV 2 Sumos kunder: - Vi har allerede vist to sesonger av “24”, og dette har vært noe av vårt mest populære innhold. Seriene vi nå skal vise har mange tilhengere. Nå får disse anledning til å se snikpremieren på TV 2 Sumo, eller oppdatere seg på episoder de har gått glipp av, sier han.

Kilde og Foto: TV2
DE SISTE NYHETENE:
Nett-TV
Finn fram til riktig Nett-TV Les mer...

TV-linker
Finn din TV-kanals hjemmeside Les mer...

TV-guide
Når går ditt TV-program Les mer...

TV-nyheter
Kilder for nyheter om TV Les mer...





TVNytt.no er på Twitter
Siste nytt fra TVNytt.no finner du på twitter.com/ tvnytt

Tvene eser ut
Stadig større apparater i norske hjem Les mer...

Program-leder gikk amok
Ingen ringte inn på Quiz-show på TV. Les mer...

150 mottakere klare for Riks-TV
De fleste er innebygd i flatskjermer Les mer...

Video: Orkan slår ut TV-reporter
The weather Channel under Hurricane Ike Les mer...
Bilder fra IFA 2008
Stemning fra verdens største messe for forbruker-elektronikk. Les mer...